Prečo si vybrať môj seminár?

1.Skúsenosti
Mám za sebou prax zo súkromných firiem ale aj z vlastného podnikania. Pracoval som vo firmách ako ABAKUS, MT-TEAM, PEMA. Prax som absolvoval v súkromnej sfére ako napríklad Kraft Foods Group ale aj v štátnej správe, Daňový úrad, Ministerstvo vnútra. U mňa sa nemusíte báť, že hovorím o niečo čo v praxi nevyužijete.

2.O krok v pred
Som mladý kreatívec. Študujem management, čo mi  dáva neustály prísun nových informácií a teórie, ktoré sú v mojej praxi neoceniteľné. Pohybujem sa v business prostredí a pracujem s najnovšími informáciami z tejto sféry. Neustále zdokonaľujem všeobecné aj vlastné, mnou vyvinuté techniky na firemnú a osobnú prosperitu. Tieto techniky a sledovanie diania okolo seba mi umožňuje byť o krok v pred a predvídať zmeny v podnikateľskom prostredí.

 

3.Spokojný klienti
Každému klientovi sa venujem až pokiaľ nie je úplne spokojný. Nikdy neukončím seminár skôr ako sú zodpovedané všetky otázky. Časť z každej prednášky je vymedzená na osobnú konzultáciu, ktorú môžete využiť aj inú tému ktorá sa netýka semináru. Dôkazom sú spokojný klienti.  

4. Prenášajúci sú väčšinou len "učitelia".
Nemajú svoju vlastnú prax z podnikania.  Pretože väčšinou nevedia svoje poznatky použiť v reálnom živote. Svoju odbornosť dokazujú používaním cudzích slov, ktorým nakoniec ani nerozumieme. Ja okrem učenia aj sám podnikám a overujem si všetko predtým ako to začnem druhých učiť. Na prednáškach hovorím tak aby mi každý rozumel.

 

5. Preplnenosť informáciami so seminára u mňa nehrozí. Všetko je nastavené tak aby sa to dobre a ľahko pamätalo. Využívam individuálny štýl, prispôsobím seminár obsahom klientom na mieru. Klienti cítia, že napredujú a nie sú zahltení informáciami, mimo to sa vždy venujem aj praktickej časti kde si klienti všetko vyskúšajú, lepšie sa tak naučia a zapamätajú. Pracujem len v malých skupinách ľudí a preto má každý neustále možnosť pýtať sa.

6 “Učitelia“ učia teóriu zo širokým zameraním. 
Ja mám úzke zameranie. Špecializujem sa na kreatívne riešenia pre business, pomoc mladým po žiadate, prednášam cez víkend tak isto ako cez týždeň. 

 

7 Príliš dlhé prednášky bez prestávok. 
Neudržíte svoju pozornosť niekoľko hodín. Nastavil som prestávky tak aby ste boli stále plný energie. Mimo to sa nemusíte rýchlo napchávať počas prestávky. Občerstvenie si môžete vziať k svojmu stolu.

8 Nemôžete prísť na termín.
Dohodneme si termín mimo bežné semináre.Pokiaľ o to požiadate, prednášam cez víkend tak isto ako cez týždeň. 

 

 

9 Príprava vopred priamo pre vás
Podľa vašich požiadaviek prispôsobím prednášku i manuály pre semináre. Navyše pre vás nájdem príklady z reálneho života a vy nájdete konkrétne odpovede a nie iba prázdne frázy.

10 Dvom je vždy veselšie
Chápem že väčšina z nás nerada chodí na udalosti osamote. Preto na mojich seminároch máte doprovod buď úplne zadarmo alebo za zvýhodnenú cenu.

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať

Seminár "ako si nájsť prácu ktorá ma baví a biť v nej šťastný"
Ako si nájsť svoju životnú cestu, ako začať podnikať od úplne nuly, hry na rozvoj business kreativity, priestor na osobné konzultácie.

VIAC INFORMÁCiÍ (KLIKNI TU)

Seminár "ako vytvoriť úspešnú značku, krok za krokom"
sedem faktorov úspešného podnikania rozobratých do detailov, základný podnikateľský plán a priestor na osobné konzultácie.

VIAC INFORMÁCiÍ (KLIKNI TU)

Semináre na mieru
Semináre pre vás a vašu firmu, šité priamo na mieru podľa vašich potrieb

VIAC INFORMÁCiÍ (KLIKNI TU)

Osobná konzultácia
Podnikateľia majú väčšinou schopnosti a cit pre správne veci, veľa krát sa potrebujú len s niekým poradiť a odkonzultovať svoje nápady a plány. Usmerniť svoje postupy a metódy a uistiť sa v nich. Využitím konzultácie v konečnom dôsledku šetríte čas a peniaze. 

VIAC INFORMÁCiÍ (KLIKNI TU)

Koučing
Len firma ktorá má naplno využitú značku, lojálnych a pracovitých zamestnancov a dobre prerozdelený pracovný čas môže byť vo svojom odbore najlepšou. 

VIAC INFORMÁCií(KLIKNI TU)

 

Facebook Google plus+ Instagram Twitter

 

 

Semináre  semináre na mieru  Osobné konzultácie Koučing  KOntakt 

Kreatívny poradca, Váš triumf nad konkurenciou

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky